UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Największym kuriozum jest koszt podgrzania m3 wody. Jedna z najdroższych jednostek cen ciepła w Polsce i do tego najbardziej śmieszna sytuacja kiedy podgrzanie wody tym samym czynnikiem dochodzącym do węzła cieplnego kosztuje jeszcze więcej.