UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@district heating - A jak to obniży straty przesyłu? Zmniejszy różnicę temperatur? Zwiększy izolację? Czy zmniejszy powierzchnię rurociągów przesyłowych? To nie za Pana czasów odkryto, że przy zmniejszonych przesyłach, powstał problem wychłodzenia w rurociągach przewymiarowanych? A może całą sieć wymienimy? Szykuje Pan ofertę? Dla "dobra mieszkańców"za darmo? Oczywiście straty przesyłowe zmniejszy się, jak zrezygnuje się z 'usług'EPEC-u i spółdzielnie same zainstalują kotły gazowe. I wtedy nie tylko EC (przesądzone)ale i EPEC będzie zbędny. Bo dla mniejszych odbiorców koszty lawinowo wzrosną. A prezentacje nie odpowiadają na podstawowe pytanie. Jak przy 3 krotnym wzroście ceny paliwa, można osiągnąć zmniejszenie cen? Czyli są majaczeniem. Obie.