UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejne kilka pomysłów. Jeszcze mniej wiarygodne niż kilkanaście poprzednich. Obraza samorządności, że takie majaczenia przedstawia się takiemu gronu. Dlaczego finansują to odbiorcy ciepła? Dlaczego nie skorzystano z doświadczeń/ firm, które to samo rozwiązywały dopiero w Olsztynie? Dlaczego sensownych pytań nie mogą zadawać radni koalicji? Ścina się posłańców ze złymi wiadomościami? W koalicji myśleć wolno tylko wodzowi? I dotyczy to wszystkich koalicji w ustroju partiokracji.

entuzjasta