UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kontenery, biomasa, silniki, to wszystko fantasmagoria. Tu chodzi o decyzje kiedy i za ile powstanie prosta, tania w eksploatacji ciepłownia opalana gazem ziemnym i ile będzie kosztowało ciepło i prąd przez nią wyprodukowane. A kto będzie jej właścicielem to sprawa drugorzędna. Bo to czy będzie właścicielem EKO czy EPEC to i tak nie ma znaczenia bo koszty prowadzenia działalności generowane przez te firmy pożrą i tak znaczna część ceny GJ.