UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wyjaśniliście tak jak wam przyszło do głowy. Sprawdzimy to po jakimś czasie. Bo ja w to co piszecie od paru lat nie wierzę. Wyjaśnijcie ludziom jakie koszty poniosą po waszych pomysłach. O ile wzrośnie koszt CO I CW. Podajcie to kwotowo a nie w jakiś tabelkach. Podajcie cenę aktualną i jaka będzie po waszych pomysłach. Dla czego nie piszecie że w Elblągu na ten czas jest najdroższe ciepło w Polsce a co dopiero nas czeka?

zb