UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wyjaśniliście tak jak wam przyszło do głowy. Sprawdzimy to po jakimś czasie. Bo ja w to co piszecie od paru lat nie wierzę. Wyjaśnijcie ludziom jakie koszty poniosą po waszych pomysłach. O ile wzrośnie koszt CO I CW. Podajcie to kwotowo a nie w jakiś tabelkach. Podajcie cenę aktualną i jaka będzie po waszych pomysłach. Dla czego nie piszecie że w Elblągu na ten czas jest najdroższe ciepło w Polsce a co dopiero nas czeka?
zb