UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Obie propozycje noszą znamiona kompromitacji. Każdy kto choć trochę zna się na ciepłownictwie wie że dziś nie buduje się ciepłowni o takim zasięgu zasilania jakim jest jedno zródło dla dużego miasta z uwagi na wielkie straty ciepła w sieci którą przesyłane jest to ciepło.