UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To bardzo ciekawe. Epec zatrudnia gromadę ludzi. Ma działy. A wszystkie opracowania zleca zewnętrznym firmom o projektach nie wspomnę. O co tu chodzi? Czyżby to był już tylko Elbląski Zarząd Energetyki Cieplnej? Ludzie z zewnątrz mają powiedzieć co dla miasta jest dobre. A ile te opracowania kosztują? Czy to też tajemnica. ? Pozostaje tylko pytających pozwać do sądu. Spółka samorządowa czyli czyja? Dlaczego przedstawiciel/przedstawiciele mieszkańców wybierani w konkursie nie zasiadają w Radzie Nadzorczej EPEC?Przecież to mieszkańcy są największym odbiorcą ciepła. W obecnej formie jest to ograniczanie dostępu do informacji. Co na to Rada Miejska? Co na to Prezydent?

Po co mamy EPEC