UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oglądając zdjęcia mam ogromne wątpliwości, że w imieniu Energii sprawę referował prezes Wawryn. Widoczni na zdjęciach prelegenci- pan z brodą i pan w okularach-na pewno żaden z nich, nim nie jest. Chyba że nie pokazano wszystkich referujących.