UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prawda jest taka, że prezydent i wiceprezydent Wróblewski nie zrobił nic. Problem z ciepłem nierozwiązany i bez szans na samodzielne finansowanie, oczyszczalnia ścieków na progu możliwej działalności, transport miejski ledwo zipie, ulice i chodniki jakie są sami widzicie. Młodzież ucieka do Gdańska i Warszawy. Otoczony kamarylą znajomków toczy mafijno/partyjne wojenki zamiast dogadać się z Pisem i walczyć o pieniądze na miejskie inwestycje.
kolinskinaprezydenta