UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wybiorą taki, by mieszkańcom miasta Elbląg, dokopać solidnie jak to było z podwyżkami mieszkań lokatorskich, ,kolesiowi zrobią przysługę, ,na nic mądrego od tych w ratuszu nie oczekuję, ja, ,zrobią to dla zemsty obecnemu rządowi, ,by pokazać, że jest nieudolny, a nieudolni są właśnie włodarze mego miasta, ,ciekawi mnie czy puszczą mój komentarz, ,cenzura jak za czasów komunistycznych panuje tu, ,

grace