UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kacper trzymaj się . A tymi pomówieniami o zdemolowanie przystanku na robotniczej się nie przejmuj. Każdemu się to zdarzyć mogło. Nie patrz na hejterow. Idź dalej przed siebie . A przystanek i tak stał w głupim miejscu.

Friend