UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam wrażenie, że coś tu się popierd... Przeciwko czemu wczoraj się zebraliśmy? By zaprotestować przeciwko zamykaniu bieżni po godz 19 i w weekendy dla biegających amatorów czy żeby oficjalnie dopuścić do korzystania z bieżni lekkoatletycznej wszystkich chcących, w tym dzieci z rowerkami, rolkarzy, tatusia z wózkiem dziecięcym itd ? Tak jak dyr Szczepański chciał dobrze, a wyszło byle jak, tak samo inicjatywa El Aktywnych z pozoru słuszna, obecnie przyzwala na przeszkadzanie w treningach MKS Truso, oraz zachowuje status quo - wszyscy, wszędzie, zawsze. Sorki ja się pod tym nie podpisuję.

ten sam co zawsze