UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co się zmieniło w myśleniu dyrektorów i it,wyników U M-NIC. Nadal strajk polityczny i upokorzenia robotników. Nie poddawaj się strajkujacy ,my pasażerowie T E jesteśmy z wami. Wygracie poleca wreszcie ci co degraduja miadto . Czyli ten że stołka i dyrektorki z waszej firmy. ONI NIE NADAJĄ SIE DO RZĄDZENIA.