UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak sobie myślę, że rozwiązaniem może być zrobienie przetargu jak na komunikacje autobusową w Elblągu. Przy okazji przypomnijcie sobie co związki zawodowe zrobiły z kilkoma kopalniami. Jak zmieniły właściciele od razu zaczęły być rentowne. Nie popieram strajku tramwajarzy!Jeżeli strajk nie jest polityczny to niech przewodniczący zrzeknie się z funkcji niech ktoś inny negocjuje bo ten nie daje rady prawdy?
odłączone_wagony