UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I nasz panujący nic nie wie, to co koalicjanta Nowak nic nie powiedział, chyba celowo osłabia pana, i jeszcze go pan na politycznego koalicjanta np. z PISu nie chce wymienić, a może koszowy teraz będzie reanimowal na plaży tramwaje. To jest porażka, chłop nad niczym już chyba nie panuje, oprócz stołków. Może świeży deo pomoże ?