UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Potrzeba więcej pielęgniarek"a co za granicą pojawiły się nowe wakaty. Jak będzie ich więcej to więcej wyjedzie. W naszym kraju potrzeba stabilizacji, uczciwej płacy za uczciwą pracę a nieroby niech wyjeżdżają po zasiłki, benefity etc.