UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pani Basiu czy pamięta pani swoje pierwsze dyżury i ręce które nie mogły trafić igłą do ampułki? Strach o pacjenta i niepewność czy wszystko dobrze wykonujesz? Pewnie nie. Pani doskonała od razu ogarniała z całkowita pewnością każdej wykonywanej czynności bez niczyjej pomocy. Tak wiem. Żadna z nas nie jest geniuszem i nie umie od razu wszystkiego. Duża rolę odgrywają tutaj starsze koleżanki które pomogą i wesprą swoim doświadczeniem i serdecznym słowem. Niestety nie wszystkie. Rozumiem ze pani jest z tych co rzucają tekstem,, masz dyplom to rób jak się nauczyłaś,, reszta bez komentarza..
Też piguła