UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Strajk to jest polityczny według Pana Prezydenta, ale to , że za miskę ryżu zasówasz to już Go nie obchodzi. Jeden WicePrezydent zrezygnował. W dobie kryzysu powołał na jego miejsce następnego i stworzył sobie zarazem koalicję w Radzie Miasta tzw większość , aby się zabezpieczyc przed nadzwyczajną sesją Rady Miasta. Brawo ograł Pan Motorniczych i to zapewne nie było polityczne.
BrawoPan