UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Olsztyn mnoży sie a nie rozwija!!! To male chiny!!!! Przy 600 000 liczbie mieszkancow olsztyna zeby powierzchnia miasta byla tylko troche wieksza od elblaga???!!! Wiec gdzie niby ten rozwoj widzicie? W drogach? A ludzie tam.siedza na bezrobociu i narzekaja!!!