UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Walczą o godność ale czasem faktycznie to się nieoplaca tym bardzie że w 2023 najniższa krajowa zapowiadana jest na 4000 brutto i znowu by trzeba było walczyć żeby inflacja tego nie zjadła. Ogólnie popieram ich , za najniższą mają robić i tłuc tyle godzin.

Efektmotyla