UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przez te wszystkie godziny odpowiadają za cudze życie! I to w nocy , niedzielę i święta! Puknij się w łeb Gościu! TE to spółka użyteczności publicznej, nie ma tam strat i zysków, jak szkoła czy szpital. To dlaczego w 2, 5 roku zwolniło się 30 motorniczych ? I nie ma chętnych?

Do Gościa!