UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo Panie Prezydencie ja i mieszkancy jestesmy bardzo zadowoleni z komunikacji zastepczej. Mozna?Mozna. Jestesmy z Panem wszyscy mieszkancy ktorzy na Pana glosowali. Dziekujemy a jak sie nie podoba to niech Duda z Solidarnosci tu przyjedzie i naobiecuje strajkujacym, ,gruszki na wierzbie".