UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak o mnie chodzi to jestem tym strajkiem zachwycony. Żęchy udające tramwaje nie tłuką się po Obr. Pokoju. Linia zastępcza tam gdzie dawno powinna być tramwajowa, czyli po ul. Mazurskiej do Odrodzenia. I o to chodzi.