UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Nie, bo u nas źle zarządzają miastem, to o czym piszesz to tylko część prawdy, czemu Pasłęk się rozwija nawet taki mały Pasłęk ma Jeziorko, gdzie można się wykąpać, a w Elblągu tyle lat kąpielisko jest w ruinie i zamiast je odtworzyć to proponuje się zasypanie go i jakieś małe baseniki wodne z budynkiem obok? Czemu tam jest wielki plac zabaw dla dzieci? Pole golfowe? A Ostróda to już całkiem. Mają hale wystawową- teraz są tam te targi rolnicze- przez 2 dni zaledwie odwiedzilo tą hale 50 tys. ludzi? A przecież są tam też targi myśliwskie, obronne i inne, jakieś koncerty nad jeziorem i wydarzenia sportowe. Taka hala mogła powstać w Elblągu już dawno temu gdzieś na Modrzewinie czy Terkawce i tutaj byłyby targi i tysiące gości nawet z Trójmiasta, Malborka itp. Miasto ma port to czemu nie ma swojego statku do wożenia turystów po Zalewie, a później na Zatokę, jak będzie przekop? W Ostródzie mają statki.