UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mam apel do kierowców autobusów komunikacji zastępczej - otwierajcie Panowie drzwi przy kierowcy. Rozumiem, że jest zimno, w okresie zimowym nigdy nie korzystam w autobusach z drzwi przy kierowcy, żeby im nie wiało chłodem. Ale autobusy zastępcze nie są przystosowane do komunikacji miejskiej, bo mają tylko dwoje wąskich drzwi, takimi dziś jechałam. Więc i kierowcy piwinni sytuację zrozumieć i cieplej się ubierać, żeby móc otworzyć również drzwi z przodu. No i jak wejść z dzieckiem w wózku do takiego autobusu?