UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z jedej strony rozumiem strajkujących, ale z drugiej strony są pasażerowie placach za bilety miesięczne. Moze w związku z tym strajkiem otrzymamy rabat na zakup biletów miesięcznych w marcu. Ja akurat poruszam się tramwajami, więc dla mnie to duże utrudnienie.