UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wyobraź sobie że jeżdżę dużo,olsztyń nie zachwyca,to dalej jest wieś,w której ludzie są niezadowoleni z tramwaju,to miejscowość dla której całe ,biedne województwo musi się składać na jego zachcianki,Elbląg będąc miastem wojewódzkim był w szpicy i gadanie że wojewódzkość nic nie znaczy jest bez sensu.I jeszcze jedno,turyści przyjeżdżający do Elbląga z różnych zakątków Polski i nie tylko- chwalą sobie nasze miasto,starówkę,katedrę,muzeum,wiem że Elbląg zasługuje na więcej,ale to my wybieramy i od nas dużo zależy.Ratunkiem dla naszego miasta jest przeniesienie któregoś z urzędów rangi wojewódzkiej z agromiasteczka,wówczas wzrośnie prestiż i postrzeganie miasta przez centralę,daliśmy się występować przez dziadów,to teraz mamy.Bez odbioru.