UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Komunikacja zastepcza za tramwaje proszę porażka nie mogę rano dojechac do pracy musze wychodzic 30min wczesniej żeby isc na zastepczy autobus a i tak pod praca musze stac 30minut a dzieci do szkoły nie maja czym sie dostac na saperów
Mieszkanka Elblaga