UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@radosny_nauczyciel - No jasne, przecież nauczyciele to miliony zarabiają na leserce i to legitnie! Połowa wakacji jest zapłacona a ta druga już nie, z czego ostatni tydzień lub nawet dwa to rada nauczycielska/pedagogiczna. Druga rzecz. .często nauczyciele robią za śmieszną kasę i to na jakiś śmieciowych umowach. Każdemu się wydaje że nauczyciele to tylko siedzą i im z nieba manna spada, takich dobrze zarabiających i pracujących w jednej szkolę jest no na pewno mniej niż wszystkich zliczając. Po za tym to bardzo niewdzięczny zawód. .

omójboże