UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ogolnie kazdy strajk czy bunt na pokladzie, zwalnianie się ludzi, odchodzenie to taka kicha dla kazdego szefa, jezeli więcej niz 1 pracownik strajkuje czy ucieka ze stanowiska to oznacza totalną porażkę przełożonego, a to są fakty z którymi się nie dyskutuje