UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak mozna wyrzucac bezmyslnie pieniądze na komunikację zastępczą? Zamiast dogadać się z ludzmi o te grosze w podwyżkach, co za krotkowzrocznosc i wyrzucanie pieniędzy w bloto, czy ci od pieniędzy jeszcze nadążają za ekonomicznym myśleniem czy tak ciągle 20 wiek pokutuje!?