UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda właśnie że mało było na Państwa portalu o koncercie Uczniów Szkoły Muzycznej. Co do ozdób proszę się EOK nie przejmować zbędnymi komentarzami osób które naprawdę mają chyba smutne życie. Jako Elblążanka jestem bardzo dumna z Orkiestry że Elbląg taką posiada oraz z kuźni Talentów jaką jest Szkoła Muzyczna ! :)inne twory "muzyczne"w Elblągu mnie nie obchodzą :)

anka_fanka