UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wielu gineło za Polskę tak jak AL hahaha no wiadomo banda kryminalistów która oddawała sie swoim ulubionym zajęciom a potem przeszli pod komendę swoich nowych przyjaciół z Armii Czerwonej i dalej robili to samo, za pare złotych zrobią wszystko i będą szczekać i tańczyć jak im zagrają

007