UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ogromny Szacunek i podziękowanie dla ludzi, którzy w tym okresie swoim życiem stanowili Polskość. Życie ludzkie jest rzeczą bezcenną, a ofiara będzie już tylko historią, która oby była na zawsze w sercach polaków. To kwestia nadrzędna i bezdyskusyjna(oby). Dla tych poległych ludzi słowo POLSKA stanowiła wartość nadrzędną, za którą umierali. pozdrawiam Andrzej

j2333