UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja bym bardzo chętnie poczytał o kulisach reformy administracyjnej, jak to wszystko od początku się kształtowało, jakie były warianty dla Elbląga i w jaki sposób zadecydowano (w ogóle nie biorąc pod uwagę opinii elblążan)o wcieleniu tego miasta do szuwarowo-bagiennego.

laskipaa