UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jańcio Wodnik-zgadzam się z Tobą. Uważam, że Eswip i jego przybudówki własnie w taką grantozę wpadły. Apeluję do PortElu, nie mówiąc o urzędnikach miejskich, o rozjaśnienie nam, obywatelom, tego, co tak naprawdę robi Eswip. Tylko bez tej propagandy o Cisach itd. Oczekujemy jako elblążanie rzetelnej informacji. Po co była budowa gmaszyska na Zawodziu, jak NAPRAWDĘ wygląda tam działania na rzecz społęcznosci, itp.
8y0[