UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I prawidłowo.Nie bardzo słychać o tym co tzw.COP porabial.A co do wspierania organizacji,to gdzie na przyklad byl niejaki COP,gdy upadała "Szansa"? Z tego co słychać, zadne wsparcie nie obchodziło COPu. Przestancie promować iluzję.

Uutuu