UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W ramach COP-u markowaliśmy działania a tak naprawdę za publiczne pieniądze załatwiano sprawy Prezesa Wszystkich Prezesów. Szkolenia z facebooka na poziomie gimnazjów, zero szkoleń dla osób które chciały brać udział w ocenia wniosków o granty z puli Prezydenta i blokowanie tych ludzi i organizacji które nie klękały przed Jachimowiczem. Chyba pora zakończyć ten etap i zacząć traktować zadania NGO-sów z należytą powagą….
MariuszLewandowski-Fc