UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To kolejny przykład niszczenia wszystkiego, co nie jest bezpośrednio kontrolowane z ratusza. A przede wszystkim niszczenia społecznych inicjatyw. Przykro to czytać. COP powstał za czasów prezydenta Słoniny, który z prezesem EWSIP stał na dwóch biegunach. Ale rozumiał potrzebę funkcjonowania i wspierania działań organizacji pozarządowych. To, co jest dzisiaj, przekracza ostatnie granice przyzwoitości.
ocena