UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Warto najpierw poznac istotę, a potem zabierac glos. - "Centra usług wspólnych to koncepcja organizacyjna od lat sprawdzająca się na całym świecie, zarówno w biznesie, jak i administracji. Współpraca pozwala łatwiej i taniej osiągać to, co w pojedynkę osiąga się trudno lub drogo. Przykładem są wspólne zakupy towarów i usług, planowanie i realizacja inwestycji, centralizacja funkcji administracyjnych, jak księgowość czy płace, wspólna obsługa informatyczna. Wspólnie realizowane są także zadania podstawowe, jak obsługa interesantów, zarządzanie oświatą czy transportem zbiorowym. "