UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Marcina pamiętam, jak grał jeszcze na środku w Reprezentacji. Nawet pamiętam jeszcze, jak miał włosy zafarbowane na czerwono ale przede wszystkim był dobrym zawodnikiem. Pozytywna osoba. Miło, że odwiedził Elbląg.