UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Elblągu sędziów jest czterech, którzy mają również inne mecze do obsłużenia. Może kluby z Elbląga powinny się zainteresować i szkolić młodych sędziów aby właśnie na takich meczach mogli pomagać na stolikach?