UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wstyd ale nie przez zaqodnikow a kibicow. Na tak duze miasto nie potrafimy zrobic dobrego dopingu i benniaminek z Kwidzyna przyjezdza z wieksza i glosniejsza grupa kibicow....co sie dzieje.. Szkoda kasy na to wszystko

Benek 22