UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzięki zawodnikom za walkę i ambicję sportową. Panie trenerze cały przebieg spotkania do przewidzenia, zle ustawiona obrona, kwestią czasu było odskoczenie USARA na kilka bramek, a wtedy juz jest kłopot. Pan tego nie widzi, zapraszam na trybuny z góry to widać. ZESPÓŁ rozbity wewnętrznie, zawodnik kontuzjowany na parkiecie, NIKT nie zainteresowany, CO SIĘ Z WAMI DZIEJE, proszę nie narzekać na zawodników, trener to wychowawca a zawodnicy pójdą za nim w, ,ogień"