UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elbląg jeśli chodzi o tabor aut to można im pozazdrościć i nie piszcie ludzie ze nie mają czym jeździć bo to nieprawda. Będzie nowa strażnica piękna i lśniąca i nie w takim złym punkcie jak się niektórzy tu niepotrzebnie spinają. Komendant mądry daje sobie radę a to że wszystkim się nie dogodzi to żadna nowość co by nie zrobił to i tak byście narzekali. Brakuje sprzętu ale jednostka z KSRG i OSP tam są braki jeżdżą starymi wysłużonymi autami aż mi żal jakby granica Województwa stanęła na Ostródzie. Bida i tu powinna stanąć na wysokości zadania Komenda Miejska w Elblągu zamiast wspierać to jeszcze podcinaja skrzydełka jakby to z puli PSP szło.

Strażak sammmm