UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z planem jednostki na Łączyckiej rzeczywiście planowali trzy kroki na przód. .. Pierwszy krok zbudowanie jednostki. .. Drugi wymyślenie jak z niej dojechać Łęczycką do zdarzenia. .. Trzeci zbudowanie normalnej drogi (obwodnica wschodnia)BRAWO strażacy!!!! Wszystko zaplanowane na ostatni guzik

elblagpieknemiasto