UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Idac dzis ul Krolewiecka widzialem jak cwicza zolnierze. Jezdna z kilku druzyn musiala miec jakies cwiczenia z czolgania chyba. .. 7 stalo, jeden sie czolgal przy oficerze. Mam teraz uraz od patrzenia. Czuwaj