UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

uwaga cenzura antydemokratyczna !! lewy portel zatwierdza tylko te komentarze które im pasują !! o lewicy tylko dobrze !! o sądach tylko dobrze !! portelik szczeka o demokracji a sam jest przeciwnikiem tejże demokracji spychając na margines i szydząc lub pomijając antysocjalistyczny pogląd !!

jest fajnie