UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"osadnik niekontrolowany sprzedaje mleko gorsze, często z wodą, co w efekcie daje mu większy zysk"dzisiaj w sklepie kupie mlego lepsze, bez wody, zrobie z niego smietane i maslo, lub gdy postoi to bedzie zsiadle, tylko trzeba dluzej czekac bo jest bez tych szkodliwych zlych bakterii i mam pusta butelke plastikowa na dodatek ktora moge pozniej wyrzucic do smieci i generowac wplywy placac za wywoz smieci