UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pseudo ekolodzy widzą problem w przekopie mierzei, natomiast zupełnie nie przeszkadza im to że Rosjanie właśnie biorą się za budowę portu głębinowego po rosyjskiej stronie Zalewu Wiślanego. Komu służą ekolodzy? wnioski nasuwają się same.

Władimir